Camp and Travel Program Ücreti

Camp and Travel programının ücreti, programa başvuru yaptığınız tarihe göre değişmektedir. Haziran ayında başlayan başvuru dönemi boyunca program ücreti, Ağustos ayından sonraki her ay için 50 USD artmaktadır.

 

SON TARİH ÖN KAYIT Kamp Kabulü PROGRAM ÜCRETİ
31 Ağustos 100 USD 150 USD 440 USD
30 Eylül 100 USD 150 USD 490 USD
31 Ekim 100 USD 150 USD 540 USD
30 Kasım 100 USD 150 USD 590USD
31 Aralık 100 USD 150 USD 640 USD
15 Mart 100 USD 150 USD 840 USD

 

Program Ücretine Neler Dahil?

 • Kamplarla iletişime geçip mülakat gerçekleştirebileceğiniz web sitesi için profil hazırlanmasında destek
 • Kamp araştırması ve işe yerleşme konularında destek
 • Amerika’dan gönderilen çalışma izni belgesi (J-1 vize başvurusu için gerekli DS-2019 formu)
 • Kamp süresince konaklama ve yeme içme giderleriniz
 • Program boyunca destek
 • Camp and Travel T-shirt’ü

Program Ücretine Neler Dahil Değil?

 • Amerika’ya giderken yanınıza almanız gereken harçlık: 250 USD (varıştaki ulaşım ve çıkabilecek diğer masraflar için)
 • Vize başvuru ücreti: 185 USD
 • Vize başvuru danışmanlığı: 100 USD
 • SEVIS ücreti: 35 USD
 • Uçak bileti: 600 USD

Camp and Travel Başvuru Formu

Program hakkında ücretsiz bilgi almak için alttaki formu doldurun!

Unutamayacağın bir yaza ilk adımı atmak üzeresin! İlk yapmak gereken sana yönelttiğimiz sorulara gerekli cevapları vermen. Başvurunu inceleyecek olan danışmanlarımız en kısa zamanda seni arayarak program için uygun şartlara sahip olup olmadığın ile ilgili verecek ve eşleşme olduğu taktirde eşsiz bir yaz için yolculuğun başlayacak. .

Sizi Tanıyalım
Memleket Nere?
Okul Nasıl Gidiyor
Speak English?
Ne Yapabilirsin?
Köprüden Önceki Son Çıkış

Camp and Travel Programına Başvuru Yapabilmeniz İçin Üniversite Öğrencisi Olma Şartı Aranmaktadır. Öğrenci Değilseniz Alttaki linki Tıklayın..

Linki Tıkla

Küçük kardeş veya kuzeniniz ile vakit geçirmek, komşunuz çocuğuna bakmak, çocukların olduğu bir işte çalışmak vb.

Lütfen tecrübenizden bahsedin..

Kamplarda kullanabileceğiniz sanatsal veya sportif becerilerin var mı? Örneğin; dans, gitar çalma, okçuluk, kick box, yoga ve benzeri

Kampta çocuklarla vakit geçirmek için kullanabileceğin becerilerinin olması gerekiyor. Aksi taktirde kamplar tarafından işe alınmazsın.

Üzgünüz:(

Ücretsiz Ön Başvuru

Camp and Travel programına uygunluğunuzu kontrol edebilmemiz için, alttaki linke tıklayarak başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Ön başvurunuzu yaptıktan sonra danışmanlarımız, mülakatınız için sizinle iletişime geçeceklerdir.

Ücretsiz Ön Başvuru için Tıklayın

Ön Kayıt 100 USD

Danışmanımızın yaptığı mülakat sonrasında programa uygun olduğunuz karar verilirse, 100 USD ön kayıt ücretini ödeyerek profilinizi oluşturabilirsiniz.

*Profiliniz oluşturulduktan sonra bu ücretin geri iadesi olmayacaktır.

Kamp Kabulü 150 USD

Profilinizi tamamlayıp mülakat yaptığınız kamplardan iş teklifi aldıktan sonraki 1 hafta içerisinde, 150 USD tutarındaki ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bu ücret ödendiğinde Amerika’daki program sponsorumuz işlemlerinizi tamamlar ve yasal olarak çalışabilmeniz için gerekli DS-2019 formunuzu Türkiye’ye gönderir.

Sağlık Sigortası 0 USD

Camp and Travel programı kapsamında, kampta çalıştığınız süre içerisinde karşılaşabileceğiniz sağlık problemleri ihtimaline karşı sigortalanırsınız. Amerika’da sağlık harcamalarının çok pahalı olduğu göz önünde bulundurursanız sigortanızın olması çok önemli bir konudur. Sağlık sigortanız program ücreti kapsamındadır.

Vize Başvuru Masrafları 320 USD

Camp and Travel programı kapsamında Amerika’ya gidiş için J1 vizesi almanız gerekmektedir. Vize başvuru randevusu, online başvuru formunuzun doldurulması ve başvuru evraklarınızın hazırlanması konusunda danışmanlarımız, süreci sizinle birlikte ilerletmektedir. Vize başvuru ücreti, SEVIS (Student and Exchange Visitor Information System) ve vize başvuru danışmanlık ücreti toplamı 320 USD’dir.

Program Ücreti 440-840 USD

Vizeniz onaylandı! Tebrikler, artık uçak biletinizi alıp Amerika’ya yolculuk için beklemek kaldı. Amerika vizenizin onaylanmasıyla programa katılmak önünüzde hiç bir engel kalmadı.Bu nedenle program ücretinizi vizenizin onaylandığı tarih itibariyle 1 hafta içerisinde ödemeniz gerekiyor.

Amerika Gidiş-Dönüş Uçak Bileti 600 USD

Tebrikler! Vizeniz Amerikan Konsolosluğu tarafından onaylandı. Artık unutamayacağınız bir yaz için her şey hazır. Uçak biletiniz hariç. Camp and Travel program sponsoru, kampınızdaki minimum 9 haftalık çalışma sözünüz karşılığında, New York gidiş-dönüş uçak biletinizi ücretsiz olarak temin etmektedir.

Konaklama, Yeme-İçme 0 USD

Kampta kalıp çalıştığınız süre boyunca konaklamanız, kamp tarafından ücretsiz olarak karşılanmaktadır. Aynı şekilde yeme-içme ihtiyacınızın karşılanması da kamp tarafından gerçekleştirilmektedir.