Yurtdışı Eğitim Etkinlik Takvimi

Etkinlikler
Kanada
20 Ekim 2020 Saat: 15.00 - 16.00

Kanada Webinar Etkinliği

Kanada Toronto School of Management temsilcisi Rafi Balıkçı ile yapacağımız webinarımıza davetlisiniz. Kanada’da eğitime dair sorularınızı cevaplandıracağımız etkinliğimize başvurarak katılım sağlayabilirsiniz.

Almanya
15 Ekim 2020 Saat: 16.30 - 17.30

Almanya Yüksek Lisans Webinar Etkinliği

Almanya Yüksek Lisans eğitimleri için yapacağımız webinara davetlisiniz. Almanya Yüksek Lisans eğitimleri hakkında aklınıza takılan her şeyi Gısma Business School temsilcisi Seyit Serkan Irturk’un bilgilendirmeleri ile yapacağımız webinara ücretsiz davetiye alabilirsiniz.

Kanada
5 Ağustos 2020 Saat: 16.00 - 16.45

Twin Okullarıyla İngiltere ve İrlanda’da Dil Eğitimi

Temsilcisi olduğumuz Twin Dil Okulu için yapacağımız webinara davetlisiniz. İngiltere’nin Londra ve Eastbourne ve İrlanda’nın Dublin şehrindeki kampüslerinde kaliteli ve ekonomik kurs seçenekleri sunan okulun Türkiye temsilcisi Selim Kıvcak ile yapacağımız webinara ücretsiz davetiye alabilirsiniz.

Kanada
5 Ağustos 2020 Saat: 16.00 - 16.45

Kanada Ilac Okulları Sertifika ve Diploma Programı Webinar

Temsilcisi olduğumuz ILAC International College diploma ve sertifika programları dil okulu için yapacağımız webinara davetlisiniz. Program şartları, Kanada’da yaşam ve aklınıza gelebilecek tüm sorular için Kanada ILAC Türkiye temsilcisi ile yapacağımız ücretsiz webinara davetlisiniz.

İrlanda
23 Temmuz 2020 Saat: 16.00 - 16.45

İrlanda’da Work and Study Programı

İrlanda work and study programıyla dil eğitimi alırken yasal olarak çalışabilir ve yaşam masraflarını karşılayabilirsiniz. Program şartları, İrlanda’da nasıl iş bulabileceğiniz ve aklınıza gelebilecek tüm sorular için İrlanda ELI (English Language Institiute) Türkiye temsilcisi ile ücretsiz online seminere davetlisiniz.

Kanada
10 Temmuz 2020 Saat: 16.45 - 17.15

Sertifika Programları Online Seminer

Kanada’da sertifika programları hakkında merak ettiğiniz soruları cevaplıyoruz. Başvuru şartları neler, hangi alanlarda eğitim alabilirsiniz. CO-OP programlarda staj yerleştirmesi nasıl yapılıyor, ne tarz firmalarda çalışabiliryorsunuz ve daha birçok soruya cevap vereceğiz.

Almanya
2 Temmuz 2020 Saat: 16.45 - 17.15

Almanya’da Eğitim Online Seminer

Almanya eğitim sistemi ve Alman üniversitelerine başvuru şartlarıyla ilgili söyleşi. Uluslararası öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerden biri olan Almanya’nın öğrencilere sunduğu avantajlar neler ve daha fazlası online seminerimizde sizleri bekliyor.