Üniversite Tanıtım Günleri

Avrupa’da Eğitim Günleri

Üniversite eğitimi yurtdışında almak isteyen öğrencilerin en çok zorlandığı konu bölüm, ülke ve okul kararı vermektir. Vereceğiniz en önemli kararlardan biri olan bu süreçte gerekli olan doğru bilgiye ulaşmak ta bir o kadar önemlidir. Alanında tecrübe ve deneyim sahibi eğitim danışmanları bu zorlu süreci daha kolay hale getirecek ve sizleri sonrasında zaman ve para kaybından kurtaracaktır. Bu nedenle Avrupa üniversitelerine özel düzenlediğimiz üniversite eğitim günlerine davetlesiniz.

Kararınızı mutlaka sorularınıza cevap verebilecek danışmanlarla konuşup gerekli bilgileri aldıktan sonra vermenizi önermekteyiz.

İzmir Avrupa Günleri için Randevu alınız

Kontenjanlar sınırlı olduğundan mutlaka randevu almanızı öneririz. Telefonla randevu almak için 0 552 498 0708 veya 0 232 421 40 41 nolu telefonu arayabilir veya alttaki formu doldurabilirsiniz.

Camp and Travel Online Başvuru Formu

Camp and Travel programı ile ilgili merak ettiğiniz ve bilgi almak istediğiniz konularla ilgili sorularınız için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaklardır.

Lütfen bekleyin...